Podczas ostatniej aktualizacji działu Kotły elektryczne, największy nacisk położyliśmy na urządzenia do wspomagania ogrzewania budynków z wykorzystaniem energii elektrycznej pozyskanej z układów fotowoltaiki.

    Klasyczne kotły elektryczne z serii SilverLine WA to propozycja dla osób, które szukają prostego kotła elektrycznego dużej mocy do wspomagania kotłowni z klasycznym piecem stałopalnym i niezależną pompą cyrkulacyjną. Kotły z tej serii mogą pracować zarówno w instalacjach otwartych jak i pod ciśnieniem.

    Seria kotłów SilverLine RO to w pełni samodzielne kotły, które mogą pracować samodzielnie w instalacji pod ciśnieniem. Kocioł w wersji podstawowej wpiera ogrzewanie układu C.O. Po rozbudowie o zawór trójdrogowy z osprzętem, kocioł z tej serii wspiera także podgrzewacze zasobnikowe z wężownicą do podgrzewania ciepłej wody użytkowej.

    Podgrzewacze ST do instalacji hybrydowej to najciekawsza propozycja dla osób, które chcą rozbudować tradycyjny piec gazowy lub olejowy o dogrzewanie z fotowoltaiki. Kluczową cechą jest łatwa instalacja bez ingerencji w układ automatyki podstawowego kotła C.O.