Po połączeniu firm webFabrique i Intersystem oraz przekształceniu, grupa ism. sp.j  jest ogólnopolską firmą zapewniająca wsparcie techniczne i dostawy specjalizowanych produktów dla klientów detalicznych i przemysłowych w zakresie techniki grzewczej. Dostęp do szerokiej gamy produktów i wsparcia działów technicznych jest realizowany z wykorzystaniem nowoczesnych technologii informatycznych.

    Bezpośrednia współpraca z producentami elektrycznych urządzeń grzewczych, systemów automatyki i sterowania oraz oparcie renomowanych firmach logistycznych sprawia, że zamawiane produkty trafiają bez pośredników bezpośrednio do naszych klientów w ciągu kilkudziesięciu godzin.

    Portal grzewcze.eu jest jednym z kilku działów firmy. Dedykowany jest on do obsługi osób indywidualnych i firm, które poszukują rozwiązań i urządzeń z zakresu centralnego ogrzewania, w szczególności kotłów i pieców gazowych marki junkers, pomp ciepła, kolektorów słonecznych, rekuperatorów oraz automatyki budynkowej (inteligentnych budynków). Jednym z najważniejszych atutów naszego sklepu jest wsparcie techniczne prowadzone przez naszych konsultantów. Przydatne jest ono szczególnie w doborze konkretnych materiałów i rozwiązań w indywidualnych zastosowaniach klientów.

    Telefony naszej ogólnopolskiej infolinii