Mata grzewcza ELEKTRA MD160 1280W powierzchnia 8m2

1183,21 

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 160W/m2, Powierzchnia: 8m2,

Opis

  ELEKTRA od lat specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego podłogowego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Firma powstała w 1985 roku, i jest największym, i najbardziej renomowanym producentem systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego w Europie Środkowej. Dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty pod marką własną, a także jest producentem dla wielu międzynarodowych marek. Wszystkie Kable grzewcze, przewody oraz maty do ogrzewania podłogowego są produkowane od podstaw w Polsce.

  Mata grzewcza ELEKTRA MD160 1280W powierzchnia 8m2

  Elektryczna mata grzewcza marki Elektra zasilana jednostronnie to sprawdzony i pewny produkt przeznaczony do montażu bezpośrednio na wylewce podłogowej pod płytkami ceramicznymi. Prezentowana mata posiada moc 160W/m2, dzięki temu można ją stosować do dogrzewania pomieszczeń, uzyskania efektu ciepłej podłogi oraz jako ogrzewanie zasadnicze w budynkach energooszczędnych.

  Zakres dostawy:

  • mata grzewcze elektra z serii MD160 – jednostronnie zasilana,
  • rury peszlowe łączące matę z regulatorem,
  • puszka podtynkowa pod regulator

  Dodatkowe informacje dotyczące doboru i montażu mat elektrycznych oraz doboru regulatora znajdziesz w dokumentacji technicznej pdf znajdującej się pod ilustracjami.

  Gwarancja producenta: 20 lat