Piec gazowy Junkers Cerapur Smart 3-25,3kW kondensacyjny

6313,74 

Mocowanie: wiszący, Funkcje: jednofunkcyjny, Typ: kondensacyjny, Moc: 25,3kW, Zasilanie: GZ50,

SKU: ISM-01-01375 Kategorie: , Tagi: ,

Opis

Marka Junkers od 2004 roku wchodzi w skład grupy Bosch Thermotechnik GmbH i od ponad 100 lat dostarcza na rynek gazowe kotły grzewcze. W roku 1912 wprowadziła do sprzedaży pierwszy kocioł gazowy dla mieszkań i domów jednorodzinnych. To właśnie ta firma jako pierwsza na rynku niemieckim wprowadziła w roku 1985 do sprzedaży piec kondensacyjny.

Piec gazowy Junkers Cerapur Smart 3-25,3kW kondensacyjny
Jednofunkcyjny kocioł kondensacyjny ZSB 24-5C  Cerapur Smart (o podwyższonej sprawności) dedykowany do systemów centralnego ogrzewania w domach jednorodzinnych.
Regulowana moc 3,0-25,3kW gwarantuje wysoki komfort cieplny dla domów wybudowanych zgodnie z obecnymi wymaganiami ocieplenia o powierzchni 150-250 m2.
Piec ten może współpracować z systemem grzewczym grzejnikowym lub podłogowym oraz może być wykorzystany do podgrzewania ciepłej wody użytkowej za pomocą dodatkowego zasobnika ciepłej wody.
Przy mocy 25,3kW najlepiej zastosować zasobniki o pojemności 150-300 litrów które zapewnią komfort ciepłej wody dla 3-6 osób.
Niewielka szerokość kotła tylko 44 cm.
Wbudowana automatyka pogodowa.
Zapłon elektroniczny.
Obniżona emisja spalin.
Płyta montażowa jako wyposażenie dodatkowe.
W przypadku zmiany rodzaju gazu konieczny zakup dysz przezbrojeniowych i regulacji przez serwis.
Gwarancja

  • Podstawowa gwarancja wynosi 2 lata od chwili uruchomienia pieca przez autoryzowanego instalatora firmy Junkers

Dodatkowe, najważniejsze akcesoria jak systemy sterowania pogodowego, programatory tygodniowe, zasobniki, czujniki temperatury, systemy kominowe, są dobierane przez naszych konsultantów na podstawie dostarczanego projektu.