Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK100 350W powierzchnia 3,5m2 regulator cyfrowy

666,29 

Napięcie: 230V, Zasilanie: jednostronne, Zastosowanie: wewnętrzne, Moc: 100W/m2, Powierzchnia: 3.5m2,

Opis

  ELEKTRA od lat specjalizuje się w systemach ogrzewania elektrycznego podłogowego zarówno dla budownictwa mieszkalnego, jak też obiektów przemysłowych. Firma powstała w 1985 roku, i jest największym, i najbardziej renomowanym producentem systemów elektrycznego ogrzewania podłogowego w Europie Środkowej. Dostarcza na rynek wysokiej jakości produkty pod marką własną, a także jest producentem dla wielu międzynarodowych marek. Wszystkie Kable grzewcze, przewody oraz maty do ogrzewania podłogowego są produkowane od podstaw w Polsce.

  Mata grzewcza ELEKTRA MDPACK100 350W powierzchnia 3,5m2 regulator cyfrowy

  Elektryczna mata grzewcza MD marki Elektra jednostronnie zasilana to sprawdzony i pewny produkt przeznaczony do montażu bezpośrednio na wylewce podłogowej pod płytkami ceramicznymi. Dzięki grubości tylko 3,9mm możesz ją umieścić w warstwie kleju. Prezentowana mata o szerokości 0,5m posiada moc 100W/m2. Stosuje się ją jako ogrzewanie uzupełniające (zapewnia komfort ciepłej podłogi) lub jako ogrzewanie zasadnicze w budynkach o bardzo dobrej izolacji.

  Cyfrowy regulator temperatury daje możliwość obniżenia temperatury na godziny nocne lub gdy nikogo nie ma w domu.

  Zobacz na filmie jak łatwo zamontować matę MD i regulator:

  Dodatkowe informacje dotyczące doboru i montażu mat elektrycznych oraz doboru regulatora znajdziesz w dokumentacji technicznej pdf znajdującej się pod ilustracjami.

  Zawartość pakietu

  • mata grzewcze elektra z serii MD – jednostronnie zasilana,
  • elektroniczny regulator temperatury ELEKTRA ELR-20 z czujnikiem, temperatury powietrza i programatorem tygodniowym (obciążalność 3600W),
  • przewodowy czujnik temperatury podłogi,
  • rury peszlowe łączące matę z regulatorem,
  • puszka podtynkowa pod regulator.

  Gwarancja producenta

  • mata: 20 lat,
  • regulator: 2 lata.