Sterownik rozdzielacza Danfoss Link 5-cio portowy

SKU: ISM-01-13713 Kategorie: , Tag:

Opis

Danfoss to światowy producent urządzeń z zakresu ogrzewania klimatyzacji i chłodnictwa którego początki sięgają 1933 roku. Firma stała się rozpoznawalna dzięki produkcji automatycznych zaworów do chłodziarek. Ta duńska marka, wiele lat temu, stała się w Polsce synonimem termostatu grzejnikowego. To dlatego pytając o głowicę do grzejnika pytamy o “danfossy”. System Danfoss Link to kolejny krok w rozwoju systemów sterowania ogrzewaniem. W prowadzenie głowic elektronicznych pozwoliło na wprowadzenie centralnego sterowania ogrzewaniem w domu oraz zdalne sterowanie przez internet.

Sterownik rozdzielacza Danfoss Link 5-cio portowy
Regulator nadrzędny Danfoss Link HC jest dodatkowym modułem służącym do sterowania napędami zaworów w rozdzielaczach ogrzewania podłogowego.
Montowany jest w szafie rozdzielacza. Posiada 5 wyjść sterujących o napięciu 24V, wyjście sterujące pompy obiegowej i kotła CO.
Komunikuje się bezprzewodowo z panelem centralnym Danfoss Link CC.

Automatyczne obniżenie temperatury o kilka stopni przez przez system Danfoss Link, powoduje – w tym samym czasie – zmniejszenie zużycia ciepła o 18-22%. W efekcie końcowym uzyskać można dodatkowo oszczędność rzędu 12-15% – w zależności od proporcji pomiędzy okresami komfortu i obniżenia temperatury.

Szybki montaż, proste programowanie i brak potrzeby okablowania elektrycznego sprawiają, że Danfoss można zamontować lub wymienić w bardzo krótkim czasie.

Gwarancja 2 lata.